תחנת הכוח צפית

תחנת הכוח צפית

תיאור הפרויקט:

הובלת שני גנרטורים במשקל 361 טון כל אחד, שתי טורבינות במשקל 385 טון כל אחת ושני שנאים במשקל 272 טון כל אחד מנמל אשדוד לתחנת הכוח צפית.

חברת תעבורה קיבלה דרישה מחברת ALSTOM להוביל לתחנת הכוח, המוקמת עבור דליה אנרגיה, 6 מטענים כבדים. תצורת ההובלה נקבעה כהובלת נתמך קורות ("הענק"). האתגר - על מנת להתאים את תצורת ההובלה לתנאי הדרך במסלול ההובלה נדרש להחליף תצורת הובלה ללא שימוש במנופים כך שבחלק הראשון של המסלול, בו קיימים גשרים רבים, המטענים יובלו על נתמך הקורות הגדול בעל 24 סרנים ובחלק השני של המסלול, בו קיימים עיקולים רבים, המטענים יובלו על נתמך בעל 16 סרנים.
מחלקת ההנדסה שלנו פיתחה את היכולת להעביר את המטענים מהנתמכים לרגלי הפיל ומרגלי הפיל לנתמכים המבצעים את ההובלה וזאת כאמור ללא עזרת מנופים.
עם הגעת אוניית המטענים לנמל אשדוד, נפרקו המטענים ואוחסנו בנמל על רגלי פיל.
ההובלה ארכה שלושה ימים. בתיאום ובליווי משטרת התנועה, הובלנו את המטענים עד לנקודת החלפת תצורת ההובלה. שם, בתמיכה לוגיסטית של חברת תעבורה - חטיבת עפר הסדרנו את השטח והעברנו את המטענים מנתמך לנתמך בעזרת רגלי הפיל והג'קים. בלילה שלמחרת הובלנו את המטענים לתחנת הכוח.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.